Økonomi

Kontaktinformasjon Økonomi
Område Telefon Navn E-post
Kommunalsjef 951 19 457 Anne-Kari Grimsrud anne-kari.grimsrud@marker.kommune.no
Kommunal faktura 459 73 999 Nina Sperlin nina.sperlin@marker.kommune.no
Eiendomsskatt/Startlån 959 49 706 Ali Darisiro ali.darisiro@marker.kommune.no
Kommunal faktura 940 04 393 Amer Muhamad Mrayshe amer.mrayshe@marker.kommune.no
Kommunal innfordring  -  Kun onsdag 452 96 798 Oddmund Jensen oddmund.jensen@marker.kommune.no
Lønn 412 32 053 Linda Bakke Hattestad linda.hattestad@marker.kommune.no
Lønn/Faktura 474 84 774 Heidi Johansen heidi.johansen@marker.kommune.no
       

 

Kommunikasjon og digitalisering

Kontaktinformasjon Kommunikasjon og digitalisering
Område Telefon Navn E-post
Virksomhetsleder 959 61 230 Ragnhild Heyerdahl-Simonsen raghey@marker.kommune.no
IKT 982 11 744 Dan Ove Moberget danmob@marker.kommune.no
IKT 932 25 119 Jonas Bryntesson jonbry@marker.kommune.no
Innkjøp 958 90 322 Hege Hansen hege.hansen@marker.kommune.no
Prosjektleder digitalisering 990 82 930 Fanny Bye Jensen fanny.jensen@marker.kommune.no
Arkiv 454 06 589 Bente Jensen bente.jensen@marker.kommune.no
Politisk sekretariat/web redaktør 455 11 021 Kjersti Fosser kjersti.fosser@marker.kommune.no

Rådmannens ledergruppe

Kontaktinformasjon ledergruppe
Område Telefon Navn E-post
Rådmann 477 91 610 Kjell Jogerud kjell.jogerud@marker.kommune.no
Kommunalsjef, økonomi 951 19 457 Anne-Kari Grimsrud anngri@marker.kommune.no
Kommunalsjef, beredskap, næring og utvikling 922 40 932 Vidar Østenby vidar.ostenby@marker.kommune.no
HR-sjef 416 11 620 Marianne Hermanseter marianne.hermanseter@marker.kommune.no
Ordfører 901 93 099 Theodor Bye theodor.bye@marker.kommune.no

Servicetorget

Kontaktinformasjon Servicetorget
Område Telefon E-post
Servicetorget, rådhuset 69 81 05 00 post@marker.kommune.no
Telefontid mandag - torsdag: 09.00-11.00 og 12.00-14.00